Scroll to top

—> Liza Lilla Pakulska Okraska

—> Jestem Lizą, Kobietą, Istotą, Radością, Miłością, Spokojem.

—> Jestem Mamą, przyjaciółką, kochanką, córką, siostrą.

—> Jestem terapeutką, towarzyszką, mentorką, przewodniczką.

Prowadzę w drodze do poznania siebie poprzez świadomą pracę z podświadomością i nadświadomością.

 

W mojej podróży w poszukiwaniu mojego szczęścia, doświadczyłam wielu technik i metod rozwojowych. Chcąc bardziej się rozwijać poznawałam metodyki wsparcia świadomego: jak mentoring, metodykę pracy trenera i zarządzania w biznesie. Lecz to co mnie zachwyciło i pochłonęło bezgranicznie to umiejętności wsparcia podświadomego, jak coaching NLP – MLC i praca z głęboką podświadomością w stanie medytacji Theta, która pomaga w nadzwyczajnie szybkiej, kwantowej zmianie naszych niekorzystnych przekonań, programów, schematów rzeczywistości.

 

Jestem terapeutką THInK Theta Healing Institue of Knowledga; Coachem NLP-MLC szkoły CC Innovation; Trenerem i Mentorem, absolwentem Akademii Trenera Kamili Rowińskiej i Akademii Mentorów Ewy Czertak. Posługuję się metodyką Structogramu po Akademii Kingi Klejment; metodyką Dynamik Talent oraz Archetypami osobowości. Na salach szkoleniowych, kursach on-line spędziłam ponad 1000 godzin z zakresu rozwojowego biznesowego i duchowego. Ponad to osobiście doświadczałam wieloletniej terapii w nurcie klasycznym. Indywidualnych procesów coachingowych i mentoringowych. Dwuletniej intensywnej pracy z przekazami pokoleniowymi i traumami po przez prace systemową. I procesów z moją nadświadomością poprzez głęboką medytację i wizualizację w stanie Theta.

 

Podczas sesji wykorzystuję wiedzę z zakresu kwantowej zmiany przekonań, pomylonych uczuć i blokad, z przekazów pokoleniowych i rodowych, z neurobiologii, z chemii i fizyki kwantowej, z neurolingwistycznego programowania, z wizualizacji, z medytacji prowadzonej, z biologii totalnej i numerologii. Moim klientom towarzyszę w obszarach prywatnych i biznesowych, w drodze do ich szczęścia. Każdą metodę, którą wykorzystuję podczas sesji z klientem, sama indywidualnie doświadczyłam i zrozumiałam jej pierwotne znaczenie. Korzystam z moich wrodzonych talentów jasnowiedzenia, jasnosłyszenia i widzenia więcej w kilku poziomach przekonań i świadomości.

 

Kiedyś, byłam Diana T. Pakulska Okraska, współzałożycielką pracowni projektowej ECLIPSE Projekt, która specjalizowała się w projektowaniu instalacji w przestrzeniach biurowych. Autorką programu rozwojowego Design & Business Coaching dla projektantów i architektów. Pomysłodawczynią i prowadzącą kanał na youtubie Przestrzeń Przyjazna Pracy.

 

W październiku 2018r. otrzymałam nagrodę Lady Business Award 2018r., a w 2019r. nominację w TOP WOMEN in Real Estate w kategoriach: Architecture & Design i Innovation & Technology. W listopadzie 2020r. otrzymałam nagrodę Lady Business Award 2020 r., za WSPARCIE kobiet w biznesie.

 

Dzisiaj towarzyszę i zachęcam do odnajdywania swoich dróg do bycia szczęśliwym, życia w lekkości, w przyjemności, w komforcie i w obfitości życia. Przekładam to co udowodnione przez naukę, jak szereg praw fizyki i energii na język zrozumiały przez nasz umysł, ciało i podświadomość.

 

tel.: +48 506 086 534

mail: wmojejswiadomosci@gmail.com

inwestycja:  370 zł / sesje

 

Zapraszam…