Scroll to top

~Dorota Lipińska

—> Jestem Dorota Lipińska – Nazywam Twój potencjał. Kiedy coś jest nazwane, możesz tym zarządzać. Ze mną nazwiesz swoje talenty, naturalne strategie zachowania i styl przywództwa…

Jestem osadzoną, świadomą i bardzo odważną kobietą.

 

Kocham słowa, dlatego uczyniłam je kontekstem mojego życia zawodowego. Komunikacja i szacunek są osią moich działań. Od lat się rozwijam, żyję według wyznawanych wartości i zgodnie z naturalnymi talentami. Fascynuje mnie działanie mózgu, przede wszystkim mózgu nastolatka, a także wydobywanie z siebie największego potencjału. Wierzę, że świadomość siebie wpływa na poczucie godności oraz sprawczość. Dlatego tak chętnie wspieram młodzież.

 

Na co dzień raduję się szczerze swoim życiem i bliskimi. Żyjemy wolni od schematów, także dzięki naszej córce, która odeszła z systemowej szkoły do edukacji domowej. To wszystko bardzo ważne, bo jeśli przychodzisz do mnie na Sesję Mocy, to chcesz się napełnić. A do tego ja muszę być pełna. Jestem.

 

Oto, co daje poznanie i nazwanie swoich talentów i potencjału:

– Istnieje tylko to, co nazwane – zaczynasz zauważać swoje cechy w działaniu.

– Świadomie sięgasz do swoich zasobów.

– Śmiało zgłaszasz się do zadań, do których masz predyspozycje.

– Wiesz, co jest dla Ciebie wyzwaniem, więc zaczynasz delegować zadania, które ktoś o komplementarnych, uzupełniających do Twoich talentach, wykona lekko i skutecznie.

– Zaczynasz działać lżej, odczuwać radość i spełnienie.

– Nabierasz do siebie zaufania, bo robisz to, co robisz naturalnie najlepiej.

– Twój prestiż rośnie, bo inni też nabierają do Ciebie zaufania, gdy widzą, że z lekkością i konsekwentnie robisz to, co robisz najlepiej.

 

Sesja Mocy to cudowny, inspirujący komplet:

Pełen test profilowy Talent Dynamics lub Teen Dynamics (dla nastolatka)

+ spotkanie online 60 min.

 

Pomagam odblokować potencjał także podczas sesji Access Bars – terapii manualnej, która pozwala otworzyć się na lekkie, radosne Życie.

 

Moja strona: www.dorotalipinska.pl

mail: porozmawiajmy@dorotalipinska.pl

tel.: +48 664 952 770

 

Zapraszam…